ETKİNLİK

BİR ARADA VE BİRBİRİMİZDEN ÖĞRENİYORUZ

Dijital dünyanın artan olanaklarına rağmen aynı ortamı solumayı, yüz yüze teması önemsiyoruz. Eğitim ve etkinliklerimizi bu anlayışla tasarlıyoruz. İş ve proje odaklı Girişimci / Yatırımcı eğitim ve toplantıları dışında, birbirimizden öğrendiğimiz programlar düzenliyoruz.


Yılda 80’nin üzerinde etkinlik ile binlerce insana dokunuyoruz. Hem offline hem de dijital içeriklerimizle her yaştan ve meslekten kadına, gücünü fark etmesi için ilham ve cesaret veriyoruz.

YATIRIMCI ETKİNLİKLERİ

Arya Retreat Arya’nın en büyük etkinliğidir. Yatırımcılar, girişimciler ve Arya dünyasını daha yakından tanımak isteyenlerin katıldığı üç günlük uluslararası bir etkinlik. Her yıl yaz başı ya da yaz sonunda Bodrum Torba’daki Casa Hermanas’ta buluşuyor, eğleniyor, öğreniyor, yeni işbirliklerinin temellerini atıyoruz. Yatırımcı ve yatırımcı adayları, 3 günlük sıra dışı bu konferansta her sene uluslararası katılımcılar ile Bodrum'da, keyifli bir ortamda, network yapmak ve öğrenir, ARPC girişimcileri de yatırımcılar ile bir araya gelir.
Arya Pre-Retreat Mayıs ayında ARPC Finallerinin olduğu ve o senenin Retreat'ine bir ön gösterim olan tam günlük konferansımız İstanbul'da gerçekleşir. Her yıl Mayıs ayında İstanbul Fark Labs’da düzenlediğimiz tek günlük zirvede, Arya’nın 6 hafta boyunca birlikte çalışıp yatırımcı karşısına çıkmaya hazır hale getirdiği girişimcilerin sunumlarını dinliyor, birinciyi seçiyoruz. Yatırım/girişim dünyasının parlak isimlerini sahneye çıkarıyor, onların deneyimlerinden ilham alıyoruz.
Arya Yatırıma Hazırlık Programı (ARPC: Arya Retreat Pitch Challenge): Her sene Şubat-Mayıs arası düzenlenen yatırıma hazırlık hızlandırma programımızdır. Ön elemeden geçen 10 girişim Arya’nın hızlandırma programına kabul ediyor, 6 haftalık bir eğitime alıyoruz. Arya mentorlarının rehberliğinde çalışan girişimciler, sunumlarını mükemmelleştirerek yatırımcı karşısına çıkmaya hazır hale geliyor. Mayıs ayında Arya Pre-Retreat Summit’te içlerinden biri Arya Yılın Girişimcisi ödülünü almaya hak kazanıyor.
Yatırımcı Eğitimleri Online olarak düzenlenen yatırımcı eğitimlerinde startup sunumları, yatırım süreçleri, degerleme ve girişimci ilişkileri gibi bir çok alanda yatırımcı adaylarının kendilerini geliştirmeleri için eğitimler yapılır.

EĞİTİMLER

AGGS (Arya Girişimci Gelişim Serisi): Konusunda uzman profesyonellerle girişimci ve girişimci adayları arasında bilgi köprüsü kuruyor, ihtiyaçları olan eğitim desteğini sağlıyoruz.
AGGS Online:Türkiye’nin, hatta dünyanın neresinde olursanız olun, Arya liderlerinin birikimlerinden faydalanmanız sunduğumuz online eğitimler.
Gençlik Atölyeleri: Arya gençleri bir çatı altında toplayan, tanışıp birlikte iş yapma kültürünü öğrenmelerini sağlayan atölyelerimiz. Bu atölyelerde inisiyatif gençlerde.
Arya İş Atölyesi: Ana sponsorlarımızdan İş Bankası’yla birlikte İş Bankası genel merkezinde yaptığımız iş atölyeleri.NETWORKING ETKİNLİKLERİ

Open House: Yeni üyelerimizin ve üye olmak isteyenlerin bir araya geldiği, 2 ayda bir yapılan Open House'a herkes davetlidir. Arya ve Aryalılarla tanışma fırsatını kaçırmayın deriz.
Yatırımcı Buluşmaları:Yatırım dünyasının gündemine oturan bir konu seçiyor, konusunda uzman bir konuk davet ediyor, soru – cevaplara ağırlık vererek bir konuyu derinlemesine öğreniyoruz.
Paydaş Etkinlikleri:Paydaşlarımızla güçleri birleştirdiğimiz bu etkinliklerde networklerimizi birleştirerek etki alanımızı genişletiyoruz.