DESTEK OL

SPONSOR OL

Kadın girişimciliğinin ve yatırımcılığının artması ile Türkiye ekonomisinde birlikte olumlu bir etki yaratmak üzere vizyoner kurumlarla el ele çalışıyoruz.

Beraber yılda 80’in üzerinde etkinlik ile, binlerce insana dokunuyoruz. Hem offline hem de dijital içeriklerimizle her yaştan ve meslekten kadına, gücünü fark etmesi için ilham ve cesaret veriyoruz. Etki alanımız, bütün sosyal medya kanallarında bir postun ortalama etkileşim sayısı 264K olup takipçilerimizle birlikte ulaştığı kitle 2,4M’dur.

ANA SPONSORLUK
Bir yıl boyunca tüm faaliyetlerimizi destekler.
RETREAT SPONSORLUĞU
En ayrıcalıklı yatırımcı konferansımıza destek verir.
STRATEJİK SPONSORLUK
Probono, hizmet ve barter anlaşmalarıyla bizleri destekler

ANA SPONSORLARIMIZ

 


 

SPONSORLARIMIZ


STRATEJİK PARTNERLERİMİZ


 

GÜÇLÜ NETWORK

Birliktelik zekasına inanan güçlü bir networkumuz var. Yatırımcı, girişimci ve üst düzey profesyoneller, başarılı, sosyal sorumluluk ve kaynak sahibi kadınlarla hem iş hem de duygusal anlamda güçlü bir bağa sahibiz.

SOSYAL SORUMLULUK

Girişim ve yatırım dünyasında cinsiyet çeşitliliği, kapsayıcılığı ve eşitliği için çalışıyoruz. Sponsorlarımız da sektörlerinde ve iş dünyasında toplumsal cinsiyet eşitliği konusunda lider şirketler olarak bilinir.

İNOVASYON VE STARTUP KÜLTÜRÜ

Şirketlerin startuplardan öğrenebileceği çok şey var. Binlerce startupla çalışmamızla yatırımcı bakış açısını birleştirip, öğrendiklerimizi kurumlara taşıyoruz. İç girişimcilik programlarından inovasyon yönetimine, birçok konuda şirketlerle çalışıyoruz.

BİZE DESTEK OL

Arya'ya destek vermek için numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.


Kişisel Verilerin Korunması Politikasını okudum ve kabul ediyorum.